PS 33 CK Schijven met papieren onderlaag, met klittenband voor verf, lak, plamuur, hout
Binding | Kunsthars |
Soort korrel | Aluminiumoxide |
Bestrooiing | Halfopen |
Ondergrond | C-papier |
Verf | |
Lak | |
Plamuur | |
Hout | |
Kunststof |
|
Ambachtelijk midden- en kleinbedrijf |
Auto-industrie |
Flybygging |
Houtverwerkende industrie |
Vindenergiindustri |
Foutloze schuurresultaten met het Klingspor schuurpapier PS 33 CK
Het PS 33 CK van Klingspor is een driehoekig schuurpapier van topkwaliteit dat geschikt is voor diverse toepassingen. Deze omvatten het gebruik op
- verf,
- lak,
- plamuur en
- hout.
Betrouwbaarheid dankzij hoge afnamesnelheid
Het aluminiumoxide, dat Klingspor synthetisch vervaardigt, levert gegarandeerd een hoge afnamesnelheid zonder kwaliteitsverlies. De korrel is met kunsthars op een papieren drager van C-papier gelijmd. Door de driehoekige vorm kan er moeiteloos geschuurd en gepolijst worden, zelfs in de kleinste hoekjes en op moeilijk bereikbare plaatsen van het te bewerken materiaal.
Geschikt voor universeel gebruik
Het schuurpapier PS 33 CK kan met alle gangbare schuurmachines en multischuurmachines gecombineerd worden. Dankzij het GLS 24 gatenpatroon is het bevestigen van het driehoekige schuurpapier een fluitje van een cent. Het verwisselen van het papier is al even gemakkelijk dankzij de klittenband achterzijde. De klittenbandlaag is ook verantwoordelijk voor de ongeëvenaarde flexibiliteit van het product. Dit driehoekige *schuurpapier PS 33 CK van Klingspor wordt door professionals, doe-het-zelvers en hobbyklussers in dezelfde mate gewaardeerd.
Voor schuurwerkzaamheden op diverse materialen - het schuurpapier PS 33 CK is het juiste gereedschap voor elke schuurklus: Het schuurpapier PS 33 CK levert altijd dezelfde onovertroffen efficiëntie - of het nu wordt gebruikt voor het strippen van hout en verf of lak of voor het repareren van eerder gelakte oppervlakken. Zelfs het gladmaken of verwijderen van plamuur vormt voor dit product geen enkel probleem. De bijzondere eigenschappen van dit driehoekige schuurpapier komen pas echt goed tot hun recht bij reparatiewerkzaamheden aan auto's. Dit product blinkt niet alleen uit bij de bewerking van geplamuurde en metalen oppervlakken, maar is natuurlijk ook een uitstekende optie voor het schuren van ruwe oppervlakken van hout. Het brede scala van beschikbare korrels omvat zowel grove als fijne versies van dit schuurmiddel. Het maakt niet uit welk materiaal u wilt bewerken, met het schuurpapier PS 33 CK behaalt men altijd een perfect resultaat.
Klingspor kwaliteit voor professionals en doe-het-zelvers
De schuurvellen van Klingspor staan in even hoog aanzien bij professionals als bij doe-het-zelvers. Het schuurpapier PS 33 CK is niet alleen in de handel en industrie een begrip, maar wordt ook door hobbyisten zeer gewaardeerd. Zijn geschiktheid voor een groot aantal toepassingen is overtuigend voor elke gebruiker.
Alternatieve producten
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.