NRO 400 Schuurvliesrollen, eenheid: stuk voor RVS (roestvast staal), metaal universeel, hout
Binding | Kunsthars |
Soort korrel | Aluminiumoxide |
RVS (roestvast staal) | |
Metaal universeel | |
Hout | |
Kunststof |
|
Verf |
|
Lak |
|
Plamuur |
|
Houtverwerkende industrie |
Metaalindustrie |
Relingbouw |
Klingspor's schuurvliesrol NRO 400 - het multitalent voor oppervlakteveredeling
De schuurvliesrol NRO 400 met nylon-weefsel is uitstekend geschikt als schuurmiddel voor oppervlaktebewerking en schuren van roestvast staal. Het product is een echte alleskunner en levert eersteklas kwaliteit tegen een betaalbare prijs. Door zijn flexibiliteit kunt u het perfect aanpassen aan het te schuren werkstuk. Uitgerust met een aluminiumoxide schuurkorrel, is deze schuurvliesrol een aanrader voor het verfijnen van metalen en houten oppervlakken.
Aluminiumoxide schuurpapier - perfect voor de oppervlaktebewerking van metaal en hout
De schuurvliesrol NRO 400 is gemaakt van een nylon weefsel. De schuurkorrel wordt door een harsbinding op zijn plaats gehouden. Dit zorgt voor een perfecte aanpassing aan de vorm van het werkstuk. Deze schuurvliesrol wordt gebruikt voor de oppervlaktebewerking van
- Metalen,
- Roestvast staal en
- Hout.
De schuurvliesrol NRO 400 van Klingspor is verkrijgbaar in de volgende korrelgroottes: Zeer fijn, Fijn, Medium en Universeel gebruik. De juiste keuze hangt af van het doel waarvoor u het product wilt gebruiken. De fijne en zeer fijne versies zijn een uitstekende optie voor het gladmaken en bereiken van een perfecte afwerking, terwijl de medium en universele korrelgroottes uitstekende keuzes zijn voor het reinigen en opruwen van het oppervlak. Deze schuurvliesrol, voorzien van aluminiumoxide, is geschikt voor algemene oppervlaktebewerking en zal tijdens het gebruik niet verstoppen.
Eenvoudige en efficiënte oppervlaktebewerking met de hand en met de machine
De schuurvliesrol NRO 400 dankt zijn vermogen tot moeiteloze en efficiënte oppervlaktebewerking aan zijn bijzondere schuureigenschappen en uitstekend aanpassingsvermogen. Bovendien biedt hij een ongeëvenaarde prijs-/kwaliteitverhouding. Dankzij de aluminiumoxide schuurkorrel heeft deze schuurvliesrol zich bewezen op handbediende slijpmachines en bij oppervlaktebewerking met de hand. Het op lengte snijden van het materiaal is eenvoudig en schoon.
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.