SMT 324 Extra Lamellenschijven voor RVS (roestvast staal), staal
| Klasse | Extra |
| Soort korrel | Zirkoonoxide |
| Steunplaat | Glasvezel |
| Uitvoering | conisch 12°, vlak |
| Agressiviteit | |
| Standtijd |
| RVS (roestvast staal) | |
| Staal |
| Metaalbewerking |
| Metaalindustrie |
| Staalbouw |
SMT 324 Extra - lamellenschijf voor roestvast staal en staal
De lamellenschijf SMT 324 Extra is ontwikkeld voor universele kanten en oppervlaktebewerking en wordt gebruikt op materialen zoals
- roestvast staal en
- staal.
Het schuurmiddel onderscheidt zich door een uitstekend afnamevermogen en wordt gewaardeerd door zowel professionele gebruikers als doe-het-zelvers. Iedereen die er waarde aan hecht zijn werk snel en met een uitstekend resultaat af te ronden, profiteert bij zijn dagelijkse werkzaamheden van de buitengewone kwaliteiten van de SMT 324 Extra. Deze lamellenschijf is conisch van vorm. Deze vorm maakt een hoge agressiviteit mogelijk door het kleine contactoppervlak. Hij is daarom ideaal voor het bewerken van randen en voor het schuren van lasnaden.
Superieure schuurcapaciteit dankzij zirkoonoxide
De korrel die voor dit product is gekozen, is het beproefde zirkoonoxide. De lamellenschijf is opgebouwd uit een hoogwaardige glasvezelplaat die uiterst duurzaam is. De schijf is uiterst effectief met laagvermogen haakse slijpmachines. De lamellenschijf zal niet verglazen, zelfs niet bij gebruik met een lage schuurdruk. Het resultaat is een duidelijk verbeterde hanteerbaarheid in combinatie met uitstekende resultaten en oppervlaktekwaliteit van hoge kwaliteit. De SMT 324 Extra is in verschillende korrelgroottes en diameters verkrijgbaar. De toelaatbare toerentallen variëren afhankelijk van de gebruikte diameter. Lamellenschijf met ideale prijs-/prestatieverhouding Lamellenschijf SMT 324 behoort tot de productfamilie Extra. De door Klingspor in deze productlijn aangeboden lamellenschijven combineren geschiktheid voor universeel gebruik met een hoge agressiviteit en lange levensduur bij de best mogelijke prijs-/prestatieverhouding. Dit universeel product levert zijn beste resultaten op verschillende materialen waaronder staal. De schuurmiddelen uit de Extra productlijn zijn de natuurlijke keuze voor iedereen die van een hoog afnamevermogen wil genieten zonder een premium prijs te moeten betalen. Naast conische lamellenschijven, zoals het hier gepresenteerde product, biedt Klingspor ook lamellenschijven in een vlakke uitvoering voor het vlakschuren.
Alternatieve producten
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.
