DK 600 F Supra Set Set diamantboren voor fijn steen, vloertegels, wandtegels

Geschikt voor droog gebruik
Eigenschappen
Klasse Supra
Uitvoering Vacuüm gezet
Materiaal
Fijn steen
Plavuis
Tegeltjes

Precieze gaten in fijnsteen: 6-delige set droogboren DK 600 F Supra

De verschillende droogboren van de DK 600 F Supra Set boren zelfs in de hardste mineraalhoudende materialen met de grootste precisie. Ze zijn bijzonder goed geschikt voor werkzaamheden op

  • fijnsteen,
  • plavuis of
  • tegeltjes.

In de nauwkeurig geboorde gaten passen schroefankers van 6 mm, 8 mm, 10 mm of 12 mm. De kit is een handige hulp voor tegelaars, onderhoudsmonteurs of in het algemeen iedereen die in de bouwsector werkt en kabeldoorvoeringen of bevestigingsmiddelen moet installeren die betrouwbaar bestand zijn tegen de belasting waaraan ze worden blootgesteld.

6-delige droogboorset DK 600 F Supra - foutloze gaten met een haakse slijper

De droogboor DK 600 F Supra snijdt moeiteloos door hard steengoed en tegels. Beter nog, er is geen water nodig voor de koeling. Toerentallen tot 13.300 omwentelingen per minuut kunnen probleemloos worden bereikt. Deze uitstekende prestaties maken een betrouwbare geleiding en centrering uit de losse hand mogelijk met een uiterste precisie. Een lichte druk is voldoende om de eersteklas diamantschuurkorrels zich gelijkmatig door het materiaal te laten werken. Het resultaat zijn zuivere randen en nauwkeurige gaten. Het materiaal vertoont geen barsten, scheuren of scheuren. Gebruikers hoeven niet langer bang te zijn voor de moeite en kosten die gepaard gaan met het vervangen van afzonderlijke tegels. Klingspor biedt ook een uitstekend alternatief voor gebruik met een boormachine: De diamantboren uit de serie DB 600 F Supra zijn ontworpen voor diameters van 6 tot 14 mm. Ook de bijbehorende set biedt een omvangrijke keuze.

Een must-have voor tegelzetters: Alles bij de hand in één handige set

De diamantboren in deze 6-delige set bieden een snelle en nette manier om de noodzakelijke werkstappen voor te bereiden. De meest gebruikte boormaten zijn in één handomdraai bij de hand - en zonder tijdrovend rommelen. Als de omstandigheden op de bouwplaats anders zijn dan verwacht, heeft de gebruiker alle belangrijke maten direct bij de hand. De stevige en handige aluminium koffer houdt het diamantgereedschap perfect beschermd tegen schokken. Bovendien zijn de courant gebruikte diameters 6 mm en 8 mm voorzien van een back-up: Als een van de gereedschappen voor een uitdagende klus staat, staat er een vervangend gereedschap klaar als dat nodig is.

Dealer zoeken
Wilt u offline kopen of advies ontvangen voor u aankoopt? Onze dealerzoekfunctie toont u de dichtstbijzijnde Klingspor dealer.